Belka
Niedziela, 1 Sierpnia 2021   imieniny: Nadia, Justyna, Piotr
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

ING Bank Śląski odebrał nagrodę Digital Bank of Distinction dla segmentu korporacyjnego średnich i dużych firm

Data publikacji: 2017-11-07, Data modyfikacji: 2017-11-07
A A AWydrukDrukuj  
 
ING Bank Śląski odebrał nagrodę Digital Bank of Distinction dla segmentu korporacyjnego średnich i dużych firm

ING Bank Śląski odebrał nagrodę „Digital Bank of Distinction” od międzynarodowego magazynu Global Finance. W ramach regionu Europy Środkowo-Wschodniej, bank został doceniony za ING Business – nowoczesny system bankowości internetowej dla klientów korporacyjnych.

Nagrodę od magazynu Global Finance otrzymaliśmy za nowy system ING Business, przy budowie którego obok cech funkcjonalnych położyliśmy bardzo duży nacisk na UX. Od połowy tego roku korzystają z niego już wszyscy klienci korporacyjni. Nowy system jest pozytywnie przyjmowany przez klientów, co potwierdzają wysokie noty NPS. Obecnie system ING Business jest wdrażany w ING Banku w Rumunii – powiedział Michał Bolesławski, wiceprezes ING Banku Śląskiego.

ING Business to kompleksowy system bankowości internetowej dla firm, z którego użytkownicy mogą korzystać na komputerach i urządzeniach mobilnych, w tym smartwatchach. Został zaprojektowany z myślą o różnych rolach użytkowników w firmach i dopasowaniu do ich zmieniających się potrzeb i zachowań. ING Business wyróżnia m.in. intuicyjność nawigacji oraz możliwość personalizacji ustawień pod kątem swoich wymagań.

Nagrody przyznane w kategorii Digital Bank of Distinction są wyrazem uznania dla banków za ich osiągnięcia w obszarze bankowości cyfrowej. „Są wyróżnieniem dla banków, które nieustannie dostarczają klientom wysokiej jakości innowacyjnych i technologicznych rozwiązań. Zwycięzcy plasują się w czołówce najlepszych cyfrowych banków na świecie” – podał magazyn Global Finance

Zwycięzcy rankingu zostali wybrani przez panel ekspertów m.in z zakresu konsultingu, technologii oraz redaktorów Global Finance.

ING BANK ŚLĄSKI S.A., Źródło artykułu: infowire.pl, Autor zdjęć: ING BANK ŚLĄSKI S.A.
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat choszczeński – powiat w województwie zachodniopomorskim z siedzibą w mieście Choszczno. W skład powiatu wchodzą gminy: Choszczno, Drawno, Pełczyce, Recz, Bierzwnik oraz Krzęcin.

Powierzchnia powiatu wynosi 1327,71 km², z czego prawie 50% powierzchni zajmują użytki rolne. Region słynie z dużej ilości jezior polodowcowych, których na terenie powiatu znajduje się aż 111.

Główny szlak komunikacyjny stanowi droga krajowa nr 10.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola