Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Policja Choszczno Boże Ciało 2018

 
Policjanci zabezpieczali procesje Bożego Ciała W trakcie obchodów uroczystości Bożego Ciała choszczeńscy policjanci zabezpieczali procesję na terenie powiatu choszczeńskiego. Dzięki pracy mundurowych wszystkie zabezpieczane przemarsze przebiegły spokojnie. W czwartek policjanci, realizując działania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa mieszkańcom, zabezpieczali procesję Bożego Ciała na terenie powiatu choszczeńskiego. Mundurowi dbali o bezpieczeństwo zarówno uczestników uroczystości, jak i kierowców, pomagając im pokonać związane z przemarszami utrudnienia w ruchu. Funkcjonariusze kierowali ruchem na skrzyżowaniach oraz zabezpieczali główne drogi i inne miejsca, gdzie istniała potrzeba chwilowego wstrzymania ruchu na drodze. Dzięki pracy mundurowych wszystkie zabezpieczane przemarsze przebiegły spokojnie.

 


Policja Choszczno
 
Data pliku video: 2018-06-03, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat choszczeński – powiat w województwie zachodniopomorskim z siedzibą w mieście Choszczno. W skład powiatu wchodzą gminy: Choszczno, Drawno, Pełczyce, Recz, Bierzwnik oraz Krzęcin.

Powierzchnia powiatu wynosi 1327,71 km², z czego prawie 50% powierzchni zajmują użytki rolne. Region słynie z dużej ilości jezior polodowcowych, których na terenie powiatu znajduje się aż 111.

Główny szlak komunikacyjny stanowi droga krajowa nr 10.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola