Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Policja Choszczno odzyskane BMW o wartości 180 tys. złotych

 
Odzyskanie skradzionego samochodu o wartości 180 tys. złotych, ustalenie, a także zatrzymanie mężczyzny podejrzewanego o paserstwo, to efekt działań przeprowadzonych przez policjantów z Choszczna. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie w wyniku prowadzonych działań odnaleźli skradziony samochód marki BMW o wartości około 180 tys. złotych. W sprawie zatrzymano też mężczyznę podejrzewanego o paserstwo. 34-latek trafił do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze w toku wykonywanych czynności służbowych ustalili że mężczyzna może poruszać się kradzionym pojazdem. Policjanci zatrzymali kierującego do kontroli drogowej, po czym pojazd poddano oględzinom z udziałem biegłego mechanoskopii, który z odczytu danych elektronicznych ustalił oryginalny VIN pojazdu. Po sprawdzeniu numeru w policyjnych systemach informatycznych, okazało się że pojazd został skradziony w marcu 2017 roku w Mysłowicach. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają dalej szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił prokuratorowi na przedstawienie zatrzymanemu zarzutu paserstwa. Prokurator zdecydował także o zastosowaniu wobec mężczyzny środka zapobiegawczego w postaci policyjnego dozoru.

 


Policja Choszczno
 
Data pliku video: 2018-06-21, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat choszczeński – powiat w województwie zachodniopomorskim z siedzibą w mieście Choszczno. W skład powiatu wchodzą gminy: Choszczno, Drawno, Pełczyce, Recz, Bierzwnik oraz Krzęcin.

Powierzchnia powiatu wynosi 1327,71 km², z czego prawie 50% powierzchni zajmują użytki rolne. Region słynie z dużej ilości jezior polodowcowych, których na terenie powiatu znajduje się aż 111.

Główny szlak komunikacyjny stanowi droga krajowa nr 10.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola